Skip to main content

Obóz Zerowy

Obóz Zerowy UAM to projekt tworzony we współpracy z Fundacją Jeden Uniwersytet. Pierwsza edycja była finansowana ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu„ 3. Misja „Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Ideą tego przedsięwzięcia jest zapoznanie pierwszorocznych studentów ze strukturą Uniwersytetu, Samorządem Studentów oraz wykształcenie w nich umiejętności, które są potrzebne do stania się liderem lokalnej społeczności zarówno podczas trwania studiów, jak i w dalszym życiu. Wyjazd zawiera dwa pakiety szkoleniowe. Pierwszy pakiet dotyczy komunikacji, autoprezentacji, pracy w grupie, zarządzania projektami, technik kreatywnego myślenia, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz doskonalenia umiejętności miękkich. Natomiast drugi pakiet zawiera wszystkie potrzebne, dla świeżo przyjętego studenta, informacje: podstawowe wiadomości o działaniu UAM, obsługa systemu USOS czy uniwersytecki savoir-vivre. Wszystko to odbywa się pod okiem znakomitych szkoleniowców oraz kadry złożonej z reprezentantów studentów, którzy zagwarantują niezapomnianą atmosferę podczas całej Zerówki!

 

Wyjazd ten skierowany jest do maturzystów, którzy rozpoczynają swoją studencką przygodę. Warto więc przygotować się do niej właśnie na Obozie Zerowym UAM!

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://obozzerowy.pl

 


[metaslider id=”1715″]

Dostępność witryny