Skip to main content

WSPÓŁPRACA

DLA PARTNERA

Samorząd Studencki UAM w trakcie roku organizuje szereg inicjatyw o zasięgu nie tylko Uczelnianym, ale również kierowane do mieszkańców Poznania, województwa, a także całej Polski. Jest to idealna okazja do nawiązania współpracy z partnerami zewnętrznymi, którzy chcieliby zyskać rozpoznawalność wśród szerokiej grupy studentów. Daje to również możliwość prezentacji swoich kursów i staży przyszłym, potencjalnym pracownikom. Jesteśmy zainteresowani zarówno współpracą okolicznością jak i całoroczną. W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt, z chęcią umówimy się na rozmowę.

ZAUFALI NAM

 


[metaslider id=”1857″]

PATRONAT

Samorząd Studentów z przyjemnością wspiera inicjatywy studenckie. Jeśli organizujesz wydarzenie przyczyniające się do aktywizacji środowiska studenckiego i chciałbyś uzyskać patronat uczelnianego samorządu zgłoś się do nas, a na pewno rozpatrzymy Twoją prośbę.

DOFINANSOWANIE

Samorząd Studentów z przyjemnością wspiera inicjatywy studenckie. Jeśli organizujesz wydarzenie przyczyniające się do aktywizacji środowiska studenckiego i potrzebujesz wsparcia finansowego do jego realizacji zgłoś się do nas, a na pewno rozpatrzymy Twoją prośbę.

Dostępność witryny