Skip to main content

Aktualności

Wybory do Rad Samorządu Studentów!

19.10.2021

Wybory do samorządów wydziałowych już widać na horyzoncie 🤠

Dziś publikujemy komunikat Komisji Wyborczej SS UAM, zgodnie z którym kandydatury do wydziałowych Rad Samorządu Studentów wraz z listami poparcia przyjmowane będą od 26 października o godz. 15.00, czyli po opublikowaniu obwieszczenia ws. zarządzenia wyborów. Więcej informacji o wyborach znajdzie się w obwieszczeniu, więc śledźcie nas na Facebook’u!

Komunikat Zgłoszenie Lista poparcia

 

Aktualizacja 26.10.2021 r.:

Komisja Wyborcza ogłosiła obwieszczenie wyborcze. Zgodnie z nim kandydatury przyjmowane są od dziś (tj. 26.10.2021) od godz. 15.00 do 2 listopada do godz. 12.00. Uzupełnione zgłoszenia razem z listą poparcia należy wysyłać na adres: komisjawyborczassuam@gmail.com. Pełną treść obwieszczenia znaleźć można w załączeniu.

Obwieszczenie wyborcze

Aktualizacja 30.10.2021 r.:

Komisja Wyborcza wydała komunikat, w którym określa dwa ułatwienia w zbieraniu wymaganych 20 podpisów poparcia:

  1. Można poprosić kolegę/koleżankę o zbieranie podpisów poparcia w imieniu kandydata

LUB

2. W wyznaczone w formularzu miejsca na podpisy, wklejać zdjęcia lub skany podpisów, popierających kandydatury.

Kandydatury składać można do 2 listopada 2021 r., godz. 15.

Cała treść komunikatu poniżej.

Komunikat


II tura!

Nie zdążyłeś_aś złożyć swojej kandydatury w wyborach do Rad Samorządu Studentów? Nic straconego! Wyznaczony został II termin tury wyborów! 😎

Kandydatury składać można od 14.11. godz. 15.00 do 21.11. godz. 18.00 na adres komisjawyborczassuam@gmail.com, z dopiskiem w tytule zgłoszenie-IItura 🔍

👉 Co to oznacza w praktyce? Że już teraz możesz zbierać podpisy w sposób tradycyjny lub wklejając ich zdjęcia/skany w odpowiednie okienka!

Wybory odbędą się 29 listopada na platformie USOSweb

📍 UWAGA! Wybory, które odbyły się 9 listopada i ich wyniki są obowiązujące! II tura ma na celu uzupełnienie składu Twojego RSSu – przed złożeniem kandydatury sprawdź czy w Twoim RSSie są wakaty.

 
II tura – obwieszczenie