Skip to main content

Aktualności

WYJAZDY ADAPTACYJNE

09.08.2021

Październik już coraz bliżej, a Wy, jako nowoprzyjęci_te nie wiecie jak przygotować się do wejścia w życie studenckie? Właśnie dlatego, razem z Fundacją Jeden Uniwersytet i innymi poznańskimi Uczelniami, przygotowaliśmy dla Was dwa wyjazdy adaptacyjne – czyli Obóz Zerowy i Poznańską Akademię Liderów! 

Obóz Zerowy to wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla nowych studentów organizowany we współpracy z Fundacją Jeden Uniwersytet oraz Parlamentem Studenckim Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jest on przeznaczony dla osób w wieku 18-19 lat, które w październiku rozpoczynają kształcenie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Należy podkreślić, że udział w obozie jest darmowy!

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę, poznać tajniki Uniwersytetu oraz wziąć udział w wieczornych animacjach, które pozwolą na integrację i przede wszystkim dobrą zabawę.

Zgłoszenia na Obóz Zerowy można wysyłać już tylko do 10 sierpnia! Czekamy na Ciebie!

Wszystkie najnowsze informacje dot. wyjazdu, a także formularz zgłoszeniowy znaleźć możecie na naszej stronie facebookowej: https://www.facebook.com/obozzerowyUAM

Poznańska Akademia Liderów, zwana przez wszystkich PALem, jest szkoleniowo-integracyjnym wyjazdem studenckim, który odbędzie się we wrześniu. Poznać tam można starszych kolegów i koleżanki już zaangażowanych w działalność uniwersytecką i razem z nimi pozyskać nowe umiejętności, szlifować kompetencje miękkie oraz po prostu świetnie się bawić. PAL jest wyjazdem o wyjątkowej atmosferze, wcześniejszym uczestnikom kojarzy się z uśmiechem wymienianym przy porannym kubku kawy, satysfakcją płynącą z przełamanych barier, sukcesów osiąganych na każdym panelu szkoleniowym i tęsknotą za każdą z poznanych osób.

Co musisz wiedzieć o tegorocznej edycji wyjazdu?

  • wyjazd odbywa się 13-19 września w Hotelu Szablewski w Dymaczewie Nowym
  • skierowany jest do osób, które wybierają się na I rok studiów na poznańskich uczelniach
  • udział jest całkowicie bezpłatny, wliczając w to dojazd, nocleg, wyżywienie i szkolenia
  • rekrutacja trwa do 16 sierpnia, więc nie traćcie czasu i spieszcie składać aplikacje!

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem http://liderzy.1uniwersytet.pl/rekrutacja/. My też tam będziemy, więc nie zastanawiajcie się i wypijcie z nami we wrześniu poranną kawę – po całym dniu spotkań, szkoleń i wieczornej integracji!

To jak? Na którym wyjeździe się widzimy?